Подарунковий сертифікат — подарунковий сертифікат у вигляді картонної карти або подарунковий сертифікат у вигляді електронного квитка з унікальним кодом, — далі разом або окремо згадується як Подарунковий сертифікат та/або Сертифікат.

Подарунковий сертифікат dreamshoes — це попередні платіж, безготівковий номінал відповідної вартості, що надає право його власнику здійснити купівлю товару у будь-якому магазині dreamshoes.in.ua) на території України із наявного асортименту, на суму еквівалентну його номіналу.

Подарунковий сертифікат не є цінним папером не є грошовим інструментом чи платіжним документом. Сертифікат дає змогу обміняти його на товар Продавця, що є не більшою за номінал Сертифіката.

Сертифікат не дає права брати участь в акції і маркетингових заходах, якщо інше не зазначено в правилах таких активностей.

Термін дії Подарункових сертифікатів 12 (дванадцять) місяців з моменту його продажу Покупцю.

Доступні види Подарункових сертифікатів:

Подарункові сертифікати у вигляді карти.

Подарункові електронні сертифікати.

Правила використання Подарункових сертифікатів:

 1. Сертифікат є сертифікатом на пред’явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років, та не має обмежень на здійснення покупки в рамках законодавства України, і пред’явила сертифікат, може придбати з його допомогою будь-який товар пропонований в інтернет-магазині dreamshoes.in.ua.
 2. У разі втрати Сертифіката, в тому числі його розкрадання та/або пошкодження, сертифікат не може бути поновлений, а грошові кошти не можуть бути повернуті, у зв’язку з відсутністю персоніфікації особи, що володів сертифікатом.
 3. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає.
 4. Сертифікат не підлягає обміну на еквівалент грошових коштів.
 5. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов’язково вкажіть це на етапі оформлення замовлення та повідомте менеджеру магазину при підтвердженні замовлення.
 6. Сертифікат повинен бути пред’явлений і переданий працівникові магазину перед початком оплати за обраний товар.
 7. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 12 місяців з дати його продажу Покупцю.
 8. З використанням Сертифіката можлива одноразова покупка, повторне використання сертифіката не можливо.
 9. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком.
 10. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.
 11. При поверненні товару, купленого з використанням Сертифіката, якщо дотримані загальні вимоги законодавства щодо обміну/повернення товару може бути здійснене повернення коштів чи обмін на аналогічний товар. Повернення грошових коштів у такому разі шляхом видачі нового аналогічного сертифіката не проводиться.
 12. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал Сертифікату, різниця між вартістю товару і номіналом Сертифікату оплачується готівкою або безготівково грошовими коштами.
 13. Купівля Сертифіката можлива як при готівковому, так і безготівковому спосіб оплати.
 14. Сертифікат не може бути використаний для отримання грошових коштів.
 15. Оплатити товари за допомогою Сертифіката, можуть тільки фізичні особи.
 16. Оплата Сертифікатом не доступна для товару з розділів "Подарункові сертифікати, або будь-якого товару, пропонованого в рамках постійних і/або сезонних дисконтних програм/акцій/маркетингових активностей/партнерських програм, — якщо інше не зазначено в такій програмі.
 17. Покупцеві слід зберігати чек на покупку Сертифіката для підтвердження номіналу картки у разі пошкодження чи інших спірних ситуацій.
 18. Сертифікат заборонено копіювати або в інший спосіб виготовляти дубль таких Сертифікатів з метою подальшого власноручного і/або за допомогою третіх осіб використання таких дублікатів інтернет-магазині dreamshoes.
 19. Кожен Сертифікат має унікальний номер, повторення номерів сертифікатів виключено, поторное погашення одного і того ж номера сертифіката проводитися не буде, в погашенні буде відмовлено.
 20. Покупцеві слід зберігати чек на покупку подарункового сертифіката для підтвердження номіналу картки у разі пошкодження чи інших спірних ситуацій.

Інші умови

 1. Придбавши подарункові сертифікати на сайті або в магазинах партнерах, Ви акцептируете дану покупку у відповідності з умовами публічної оферти.