Повернення товару

Якщо з якихось причин замовлення Вам не підійшов (розмір, колір, фабричний брак) у вас є можливість обміняти товар або повернути, отримавши свої гроші назад протягом 14 днів з дня отримання замовлення представниками нашого інтренет-магазину. Гроші повертаються протягом 7 робочих днів після перевірки нами повернутого товару.
Повернення проводиться виключно з вирахуванням коштів за послуги кур'єрської служби. Повернення коштів проводиться виключно на банківський рахунок клієнта.В деяких випадках можливе утримання 100 грн на пакувальні матеріали та внутрішню доставку.

 

Бувають випадки коли необхідно обміняти товар. В цьому випадку потрібно написати заяву на цей імейл - [email protected]: назвати дату замовлення і номер телефону в замовленні і ми оформляємо обмін. Термін обміну в середньому 1-3 дні, в залежності від Вашого розташування і місце розташування товару. Послуги служб доставки оплачує покупець. Пишіть з усіх питань виключно на пошту, на гарячій лінії дані питання не вирішуються - оператори просять завжди писати оперативно на пошту.